Monterad på träplatta, signerad, samt daterad -72. Längd 100 cm.
500 SEK | 2018-02-18 19:45 |
450 SEK | 2018-02-18 18:26 |
400 SEK | 2018-02-18 18:22 |
225 SEK | 2018-02-16 10:59 |
200 SEK | 2018-02-02 22:05 |
100 SEK | Startpris |