1900-tal, bruksslitage, 65 x 25, höjd 65 cm
350 SEK | 2018-02-16 09:40 |
300 SEK | 2018-02-14 07:05 |
300 SEK | 2018-02-14 19:06 |
150 SEK | 2018-01-31 16:57 |
150 SEK | 2018-02-09 11:05 |
100 SEK | 2018-01-30 20:18 |
100 SEK | Startpris |