Idegran, smärre bruksslitage, mindre märken samt repor, 120 x 50 cm, höjd 90 cm.
750 SEK | 2018-02-18 19:52 |
700 SEK | 2018-02-17 18:39 |
150 SEK | 2018-02-17 17:41 |
125 SEK | 2018-02-12 21:55 |
100 SEK | 2018-02-02 11:36 |
100 SEK | Startpris |