Idegran, smärre bruksslitage, mindre märken samt repor, 120 x 50 cm, höjd 90 cm
400 SEK | 2018-02-18 19:52 |
350 SEK | 2018-02-18 19:52 |
150 SEK | 2018-02-18 12:16 |
125 SEK | 2018-02-15 14:07 |
100 SEK | Startpris |