2 st, 1900-tal, bruksslitage, längd 32-56 cm
450 SEK | 2018-02-18 19:54 |
400 SEK | 2018-02-18 19:54 |
300 SEK | 2018-02-18 17:14 |
300 SEK | 2018-02-18 19:00 |
225 SEK | 2018-02-18 18:19 |
100 SEK | 2018-02-01 12:04 |
100 SEK | Startpris |