Mässing, 5 st ljusarmar, bruksslitage, lagning, ej funktionstestad
700 SEK | 2018-02-18 17:16 |
650 SEK | 2018-02-18 20:02 |
550 SEK | 2018-02-18 18:40 |
350 SEK | 2018-02-17 00:03 |
250 SEK | 2018-02-18 16:37 |
100 SEK | Startpris |