23. Taklampa 1950-tal

Teak samt mässing, smärre bruksslitage, saknar takkontakt, höjd ca 60 cm

Varunr 53543

18 Februari 2018 19:02

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 450 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

450 SEK2018-02-18 17:05
400 SEK2018-02-17 19:03
350 SEK2018-02-16 20:31
300 SEK2018-02-16 20:33
125 SEK2018-02-04 11:00
100 SEK2018-02-02 23:01
100 SEK Startpris

Stadsauktion 18 februari 19:00,

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.