17/1800-tal, mindre skador på duk, 35 x 29 cm
500 SEK | 2018-02-18 20:13 |
450 SEK | 2018-02-18 20:13 |
200 SEK | 2018-02-18 20:12 |
125 SEK | 2018-02-18 18:54 |
100 SEK | Startpris |