Tidigt 1900-tal, smärre bruksslitage, höjd 22 cm
350 SEK | 2018-02-18 20:16 |
300 SEK | 2018-02-18 20:15 |
225 SEK | 2018-02-17 22:50 |
150 SEK | 2018-02-08 20:58 |
100 SEK | Startpris |