Stengods, signerad samt daterad i sockel, längd 29 cm
350 SEK | 2018-02-18 20:22 |
300 SEK | 2018-02-18 20:21 |
250 SEK | 2018-02-18 14:37 |
175 SEK | 2018-02-17 00:07 |
100 SEK | Startpris |