29. Armbandsur Herr, Certina, Citizen m.m.

8 st, bruksslitage, skador, 1 saknar bakstycke, 1 saknar glas

Varunr 53494

18 Februari 2018 19:02

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 600 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK

600 SEK2018-02-18 19:10
550 SEK2018-02-18 19:10
350 SEK2018-02-18 17:44
225 SEK2018-02-17 20:21
100 SEK2018-02-17 13:49
100 SEK Startpris

Stadsauktion 18 februari 19:00,

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.