Kvinnoporträtt, signerad samt daterad -32. 26 x 19 cm.
650 SEK | 2018-02-18 20:28 |
600 SEK | 2018-02-18 20:27 |
400 SEK | 2018-02-18 17:48 |
250 SEK | 2018-02-18 13:30 |
150 SEK | 2018-02-11 20:11 |
100 SEK | Startpris |