Omkring 1900-talets mitt, gjutjärn, bruksslitage, höjd 17 cm.
400 SEK | 2018-02-18 19:11 |
350 SEK | 2018-02-17 14:22 |
300 SEK | 2018-02-18 11:44 |
225 SEK | 2018-02-02 15:52 |
200 SEK | 2018-02-06 12:01 |
100 SEK | Startpris |