Omkring 1930-tal, björk med intarsiadekor, glasbelagd skiva, smärre bruksslitage, 60 x 60 cm, höjd 58 cm
1 100 SEK | 2018-02-18 19:13 |
1 000 SEK | 2018-02-18 19:13 |
800 SEK | 2018-02-18 19:12 |
600 SEK | 2018-02-17 20:02 |
450 SEK | 2018-02-17 08:02 |
200 SEK | 2018-01-30 20:27 |
125 SEK | 2018-01-30 22:02 |
100 SEK | Startpris |