Fint skick, numrerad (62), samt signerad. Höjd 25 cm.
400 SEK | 2018-02-18 19:18 |
350 SEK | 2018-02-08 12:17 |
225 SEK | 2018-02-01 18:38 |
200 SEK | 2018-02-01 17:11 |
100 SEK | Startpris |