6 st, omkring sekelskifte 18/1900-tal, smärre bruksslitage
450 SEK | 2018-02-18 19:04 |
400 SEK | 2018-02-18 19:03 |
300 SEK | 2018-02-16 23:57 |
200 SEK | 2018-02-17 20:00 |
100 SEK | Startpris |