1900-talets mitt, svartlackerat metallunderrede, sits i teak, bruksslitage
1 100 SEK | 2018-02-18 18:46 |
1 000 SEK | 2018-02-18 18:51 |
550 SEK | 2018-02-18 18:00 |
450 SEK | 2018-02-18 16:19 |
175 SEK | 2018-02-14 22:18 |
125 SEK | 2018-02-05 22:27 |
100 SEK | Startpris |