Teak, omkring 1960-tal, smärre bruksslitage, 182 x 42, höjd 78 cm
2 400 SEK | 2018-02-25 19:03 |
2 200 SEK | 2018-02-25 19:02 |
1 700 SEK | 2018-02-25 16:37 |
1 400 SEK | 2018-02-25 18:47 |
1 200 SEK | 2018-02-25 09:48 |
750 SEK | 2018-02-24 22:00 |
650 SEK | 2018-02-19 22:06 |
100 SEK | Startpris |