"Olja 78", signerad daterad 1978, bildmått 13 x 17 cm
900 SEK | 2018-02-25 18:54 |
850 SEK | 2018-02-25 19:28 |
350 SEK | 2018-02-25 14:54 |
300 SEK | 2018-02-24 08:08 |
125 SEK | 2018-02-10 12:54 |
100 SEK | 2018-02-09 08:49 |
100 SEK | Startpris |