Omkring 1940-tal, underrede i alm, råglasskiva, diam. 92 cm, höjd 59 cm, bruksslitage.
1 800 SEK | 2018-02-25 19:32 |
1 700 SEK | 2018-02-25 19:32 |
1 100 SEK | 2018-02-25 19:32 |
950 SEK | 2018-02-25 19:31 |
900 SEK | 2018-02-25 19:31 |
700 SEK | 2018-02-25 16:38 |
350 SEK | 2018-02-24 22:58 |
100 SEK | 2018-02-09 20:38 |
100 SEK | Startpris |