Signerad, samt daterad. Bildmått 55 x 74 cm.
350 SEK | 2018-02-25 19:36 |
300 SEK | 2018-02-19 23:03 |
225 SEK | 2018-02-19 20:46 |
125 SEK | 2018-02-11 20:53 |
100 SEK | Startpris |