15. Olja på pannå, Knut Irwe

Landskap, signerad, samt daterad -33. 42 x 54 cm.

Varunr 53822

25 Februari 2018 19:02

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 1 200 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

1 200 SEK2018-02-25 19:06
1 100 SEK2018-02-25 19:06
800 SEK2018-02-25 11:01
600 SEK2018-02-25 19:05
400 SEK2018-02-21 15:09
250 SEK2018-02-18 23:28
200 SEK2018-02-12 21:03
150 SEK2018-02-09 10:00
100 SEK Startpris

Stadsauktion 25 februari 19:00,

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.