Furu, skador, slitage, saknar en grind samt del till underrede, 89 x 47 cm, två slag a´ 62 cm höjd 75 cm
1 400 SEK | 2018-02-25 19:45 |
1 300 SEK | 2018-02-25 18:58 |
700 SEK | 2018-02-18 23:27 |
250 SEK | 2018-02-08 21:20 |
100 SEK | Startpris |