5 st, 1900-talets mitt, bruksslitage, alla lösa i limningar
400 SEK | 2018-02-14 14:15 |
350 SEK | 2018-02-25 18:47 |
225 SEK | 2018-02-22 22:20 |
100 SEK | Startpris |