18/1900-tal, bruksslitage, 88 x 59 cm, höjd 73 cm
1 200 SEK | 2018-02-19 20:26 |
950 SEK | 2018-02-17 15:18 |
400 SEK | 2018-02-10 21:00 |
100 SEK | Startpris |