Skiva i rotfaner, bruksslitage, 53 x 40 cm, höjd 74 cm
2 400 SEK | 2018-02-25 19:48 |
2 200 SEK | 2018-02-23 18:36 |
1 800 SEK | 2018-02-19 20:26 |
800 SEK | 2018-02-15 21:09 |
100 SEK | Startpris |