1800-talets slut, bruksslitage, färgskav, svartlackerat lövträ, diam 56 cm, höjd 74 cm
300 SEK | 2018-02-25 19:48 |
250 SEK | 2018-02-25 15:33 |
200 SEK | 2018-02-25 07:26 |
100 SEK | 2018-02-14 22:43 |
100 SEK | Startpris |