1960-tal, teak. Smärre bruksslitage, något fläckig skiva och något skavmärke på ben. Längd 166, bredd 71 cm, höjd 50 cm.
10 200 SEK | 2018-02-25 19:53 |
7 400 SEK | 2018-02-25 19:51 |
4 000 SEK | 2018-02-25 17:15 |
2 600 SEK | 2018-02-24 23:04 |
2 200 SEK | 2018-02-24 21:47 |
1 500 SEK | 2018-02-22 22:18 |
1 400 SEK | 2018-02-22 13:11 |
950 SEK | 2018-02-17 22:42 |
850 SEK | 2018-02-13 22:33 |
800 SEK | 2018-02-13 10:14 |
750 SEK | 2018-02-11 13:44 |
100 SEK | Startpris |