1800-tal, bemålad furu, senare bemålning, daterad 1811, underdel med lucka med bakomliggande hyllplan, överdel med dörrpar med bakomliggande hyllplan med skedhylla, ej delbart, bruksslitage, lagningar, 108 x 60, höjd 215 cm
8 000 SEK | 2018-02-25 19:57 |
7 800 SEK | 2018-02-25 19:56 |
3 200 SEK | 2018-02-19 20:27 |
3 000 SEK | 2018-02-14 19:15 |
600 SEK | 2018-02-10 21:01 |
100 SEK | Startpris |