Firma Sjögren, omkring 1960-tal, senare klädsel, smärre bruksslitage, längd 180 cm
3 600 SEK | 2018-02-25 20:02 |
3 400 SEK | 2018-02-25 20:01 |
2 800 SEK | 2018-02-25 20:00 |
2 200 SEK | 2018-02-25 20:00 |
1 000 SEK | 2018-02-25 19:58 |
900 SEK | 2018-02-25 19:58 |
800 SEK | 2018-02-25 18:58 |
550 SEK | 2018-02-25 18:18 |
500 SEK | 2018-02-22 20:42 |
100 SEK | Startpris |