Smärre bruksslitage, konstlagning, diam. 31 cm
20 000 SEK | 2018-02-25 20:07 |
19 500 SEK | 2018-02-25 20:07 |
6 000 SEK | 2018-02-25 20:03 |
4 200 SEK | 2018-02-25 20:03 |
3 400 SEK | 2018-02-25 20:02 |
2 600 SEK | 2018-02-25 20:02 |
2 000 SEK | 2018-02-25 09:10 |
1 800 SEK | 2018-02-23 20:56 |
225 SEK | 2018-02-20 22:59 |
175 SEK | 2018-02-19 13:28 |
100 SEK | Startpris |