Signerad, samt numrerad (119/170), bildmått 54 x 37 cm.
550 SEK | 2018-02-22 12:43 |
500 SEK | 2018-02-25 20:10 |
400 SEK | 2018-02-25 20:10 |
300 SEK | 2018-02-24 10:39 |
100 SEK | 2018-02-18 16:33 |
100 SEK | Startpris |