Signerad i stenen, daterad 1962, samt numrerad 385/1000. Bildmått 27 x 36 cm.
2 800 SEK | 2018-02-25 20:12 |
2 600 SEK | 2018-02-25 20:12 |
1 500 SEK | 2018-02-25 18:55 |
1 200 SEK | 2018-02-25 09:50 |
600 SEK | 2018-02-21 23:03 |
300 SEK | 2018-02-17 22:45 |
225 SEK | 2018-02-16 23:18 |
175 SEK | 2018-02-11 20:56 |
100 SEK | Startpris |