Omkring sekelskifte 18/1900-tal, ostämplad, testad silverplåt med hamrat motiv, bruksslitage, diam. 27 cm
500 SEK | 2018-02-25 20:22 |
450 SEK | 2018-02-25 18:51 |
400 SEK | 2018-02-20 15:47 |
100 SEK | Startpris |