Carl Petter Lampa, Stockholm, 1819, bruksslitage, ägarinitialer, lagningar, längd 12,5 cm
950 SEK | 2018-02-25 20:22 |
900 SEK | 2018-02-25 20:22 |
450 SEK | 2018-02-20 23:00 |
400 SEK | 2018-02-20 15:47 |
300 SEK | 2018-02-12 20:27 |
100 SEK | Startpris |