För Rupert Nikoll, Österrike, 1960-tal. Höjd ca 64 cm. Bruksslitage.
1 800 SEK | 2018-02-25 18:50 |
1 700 SEK | 2018-02-25 20:25 |
1 500 SEK | 2018-02-25 18:45 |
125 SEK | 2018-02-14 22:49 |
100 SEK | 2018-02-11 21:14 |
100 SEK | Startpris |