2 st, nysilver, England omkring 1800-talets mitt, graverat släktvapen, bruksslitage, diam. 15 cm
550 SEK | 2018-02-25 20:30 |
500 SEK | 2018-02-25 20:30 |
350 SEK | 2018-02-11 17:30 |
175 SEK | 2018-02-10 14:01 |
100 SEK | Startpris |