1800-talets andra hälft, senare förgyllning, prismor omonterade, medföljer, troligen förkortade kedjor, höjd endast lampa 60 cm
1 500 SEK | 2018-02-25 20:36 |
1 400 SEK | 2018-02-25 20:36 |
1 200 SEK | 2018-02-25 20:36 |
1 100 SEK | 2018-02-25 20:36 |
100 SEK | Startpris |