Omkring 1900-talets andra kvartal, bruksslitage, skador, saknar delar, längd 63 cm
450 SEK | 2018-02-25 20:36 |
400 SEK | 2018-02-11 20:01 |
125 SEK | 2018-02-25 08:20 |
100 SEK | Startpris |