Tidigt 1900-tal, emaljerad metall, bruksslitage, höjd ca 48 cm
250 SEK | 2018-02-25 20:38 |
225 SEK | 2018-02-25 20:38 |
200 SEK | 2018-02-25 20:37 |
100 SEK | Startpris |