3 st, 1900-talets andra hälft, läder samt canvas, bruksslitage
225 SEK | 2018-02-25 20:38 |
200 SEK | 2018-02-25 20:38 |
125 SEK | 2018-02-17 07:24 |
100 SEK | 2018-02-14 22:52 |
100 SEK | Startpris |