1700-tal, stekfat (spricka), fat samt kopp, bruksslitage
550 SEK | 2018-02-25 19:10 |
500 SEK | 2018-02-25 11:31 |
250 SEK | 2018-02-16 08:08 |
225 SEK | 2018-02-19 13:26 |
125 SEK | 2018-02-17 22:32 |
100 SEK | Startpris |