3 st, omkring 1930/40-tal, bruksslitage, höjd 18-28 cm
250 SEK | 2018-02-25 19:12 |
225 SEK | 2018-02-25 11:34 |
100 SEK | 2018-02-25 07:28 |
100 SEK | Startpris |