2 st, 1900-tal, bruksslitage, höjd 13-23 cm
650 SEK | 2018-02-25 15:27 |
600 SEK | 2018-02-25 08:34 |
550 SEK | 2018-02-25 09:01 |
450 SEK | 2018-02-20 15:13 |
225 SEK | 2018-02-19 20:28 |
100 SEK | 2018-02-08 22:17 |
100 SEK | Startpris |