Omkring 1930/40-tal, alm samt björk, smärre bruksslitage, 104 x 50 cm, höjd 64 cm
125 SEK | 2018-02-25 19:26 |
100 SEK | 2018-02-25 19:26 |
100 SEK | Startpris |