Ek, underrede 1800-tal, senare skiva, låda i sarg, bruksslitage, 106 x 57 cm, 2 slag a´54 cm, höjd 75 cm
2 200 SEK | 2018-03-04 18:25 |
2 200 SEK | 2018-03-04 19:03 |
1 900 SEK | 2018-03-04 19:03 |
1 500 SEK | 2018-03-04 17:44 |
1 200 SEK | 2018-03-04 15:56 |
100 SEK | Startpris |