Zeiss Ikon samt en äldre lådkamera, Edixa omkring 1950-tal, smärre yttre bruksslitage, manual medföljer, ej funktionstestad
225 SEK | 2018-03-04 19:27 |
200 SEK | 2018-03-04 19:27 |
100 SEK | 2018-02-27 08:19 |
100 SEK | Startpris |