Omkring sekelskifte 18/1900-tal, vitmetall, klinga med inläggninar i gulmetall, bruksslitage, längd 48 cm
5 000 SEK | 2018-03-04 09:57 |
4 800 SEK | 2018-03-04 19:35 |
2 500 SEK | 2018-03-04 18:31 |
1 600 SEK | 2018-03-04 08:50 |
600 SEK | 2018-03-01 00:06 |
500 SEK | 2018-02-25 10:27 |
300 SEK | 2018-02-17 21:17 |
175 SEK | 2018-02-17 06:42 |
100 SEK | Startpris |