Ett par, nysilver, med skärmar, bruksslitage, skador på skärmar, höjd stakar 23 cm
225 SEK | 2018-03-04 19:38 |
200 SEK | 2018-03-03 17:45 |
100 SEK | 2018-02-27 21:16 |
100 SEK | Startpris |