På ben, 1800-talets slut, bruksslitage, höjd 45 cm
250 SEK | 2018-03-04 19:38 |
225 SEK | 2018-03-04 19:38 |
200 SEK | 2018-03-01 00:27 |
100 SEK | 2018-02-17 07:14 |
100 SEK | Startpris |